Szklarnia do domu, ogrodu i na taras

Przydomowy ogródek jak najbardziej, ale coraz częściej także niewielkie tarasy i balkony ? oto miejsca, w których ludzie hodują chętnie najróżniejsze rośliny, kwiaty czy nawet warzywa. Dla wielu z nich szklarnia ogrodowa z poliwęglanu okazała się wymarzonym rozwiązaniem, ponieważ:

  • można ją zaprojektować według każdego wzornika i schematu;
  • nie ma ograniczeń zarówno wielkościowych jak i w zakresie kształtu;
  • są bardzo tanie w stosunku do materiałów niezbędnych do wybudowania nawet niewielkiej szklarni własnym kosztem;
  • zamówienie może być zrealizowane przez producenta i dostarczone na miejsce nawet w ciągu 3-5 dni roboczych;
  • cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych;
  • pozwalają uzyskać idealne parametry wilgotności i nasłonecznienia wewnątrz.

Sztuczne szklarnie na każdą kieszeń

Syntetyczne materiały są dzisiaj zdecydowanie tańsze, niż te klasyczne. Przykładowo, do zbudowania standardowej niewielkiej szklarni stosując nawet tanie rury PCV i folię, wydać trzeba przynajmniej kilkaset złotych i wliczyć w to kosztowną robociznę. Sięgając po gotowe prefabrykowane rozwiązania, nie trzeba martwić się montażem i w takiej samej cenie otrzymać można znacznie ładniejszy i bardziej funkcjonalny produkt.

Gotowe wzorce i szablony

Wielu chętnych zdecydowało się na taki zakup jak panele z poliwęglanui samodzielnie zbudowało swoją szklarnię ? taki projekt wymaga jednak znacznie większej przestrzeni i odpowiedniego wyliczenia wszystkich odległości itp. Pod tym kątem producent zadaszenia i szklarni z gotowych syntetycznych materiałów jest zdecydowanie szybszy i skuteczniejszy ? formy są już sprawdzone, podobnie jak wymiary i najbardziej uniwersalne gabaryty. Dzięki temu kupujący musi poświęcić kilka chwil, aby wybrać szklarnię najbardziej odpowiadającą dysponowanej powierzchni czy miejscu montażu.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*